2. schůzka – hledáme Kraba

Autor: Admin (mailto:admin@tulaci.org), Téma: Zápis
Vydáno dne 15. 09. 1993 (3169 přečtení)




Protože Krab za námi na začátku schůzky nedorazil, museli jsme se vypravit my za ním.

     Na 2. schůzce jsme čekali na Kraba. Byli jsme dohodnuti, že sem na začátku schůzky přijde a dovede nás k sobě. Když nepřišel ani dvacet minut po začátku schůzky, vydali jsme s ek němu sami. Ingoust tvrdil, že ví, kde Krab bydlí, že viděl jeho dům z autobusu a Radek jako domorodec řekl, že nás tam dovede. Věděli jsme ulici, takže šlo o to ji najít a pak se dívat na zvonky.

     Radek nás nakonec ke Krabovi dovedl, i když asi ne nejkratší cestou. Hlavní ale bylo, že jsme to našli. Krab nebyl doma, otevřela nám jeho manželka a řekla nám, že se zpozdil a vyrazil pozdě a tak jsme se minuli. Počkali jsme v místnosti vedle garáže a Krab skutečně za chvíli dorazil.

     Krab nám předvedl svoji zahrádku, budoucí totem a slavnostní ohniště, kde by se měl skládat slib těch, kdo si jej zaslouží. Pro přechodné období to tu bude na schůzky dobré. Na zahradě je louka, ale nemůže se po ní moc rajtovat, aby se nevyšlapala, ale kousek je les.

     Ingoust zorganizoval na zahradě hry a já se zatím domlouval s Krabem, co vše bylo třeba. Na závěr schůzky jsme se dohodlo, že sraz bude rovnou tady a že příští schůzku věnujeme přípravě na POTAH. Budeme trénovat stavbu stanu, poznávání přírody, Setonův běh, morzeovku a uzlování.

     Díky zamčené brance nám ujel autobus (121) a tak jsme šli pěšky až do Údolní.